- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė SAMSUNG NZ64T3707A1/UR
Indukcinė kaitlentė SAMSUNG NZ64T3707A1/UR



Indukcinė kaitlentė SAMSUNG NZ64T3707A1/UR
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | NZ64T3707A1/UR |
| Plotis | 59 cm, 645 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 6 cm, 115 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Galia | 7000 W |
| Svoris | 10.5 kg, 12 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 140 mm, 140mm. 220mm, 220mm |
| Kaitviečių galia | 1500W, 1500W, 2600W, 2600W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 690 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |