- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė Gorenje GI6401BSC
Indukcinė kaitlentė Gorenje GI6401BSC
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Modelis | GI6401BSC |
| Plotis | 59.5 cm, 595 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 5.4 cm, 54 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 7.8 kg, 8.8 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180 mm; 180 mm; 145 mm; 230 mm |
| Kaitviečių galia | 1500/2000/0,0 W; 1500/2000/0,0 W; 1200/1600/0,0 W; 1500/2000/0,0 W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | Užraktas nuo vaikų TaipLaikmačio funkcija TaipLikutinės šilumos indikatorius TaipPowerBoost funkcija Power boostValdymo tipas Jutiklinis valdymasPrekių grupė Indukcinė kaitlentėKaitlentės rėmo kraštai Minkštai supjaustyti kaitlentės kraštai |
| Laikmatis | Ne |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 520 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |