- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė Electrolux 300 serija LIB60424CK
Indukcinė kaitlentė Electrolux 300 serija LIB60424CK
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | LIB60424CK |
| Plotis | 59 cm, 678 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.8 cm, 125 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Galia | 3600 W |
| Svoris | 8.6 kg, 9.5 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 210mm, 145mm, 180mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 2200/2400W, 1400/1500W, 1700/1800W, 1400/1500W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | Booster, Vaikų sauga, Mygtukų užrakinimas, Likutinės šilumos indikatorius, Garso išjungimas |
| Laikmatis | Ne |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Šios kaitlentės kaitvietės sparčiai pasiekia aukštą temperatūrą, todėl vanduo užverda kaip niekada greitai. Be to, sumažinus karštį, kaitvietė akimirksniu atvėsta, todėl maisto gaminimo procesas visiškai kontroliuojamas. Naudojant indukcinę technologiją, karštis greitai ir tiksliai pasiekia tinkamą vietą, todėl sritys aplink kaitvietes išlieka vėsios ir saugios. Be to, ji akimirksniu reaguoja į temperatūros pokyčius. O lygų paviršių lengva valyti. Paspartinimo "Booster" funkcija leidžia greičiau užvirinti vandenį ar įkaitinti puodus. Kai maistą reikia paruošti greitai, kad užtektų laiko juo pasimėgauti |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |