- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė AEG 5000 serija "Hob2Hood®" TN64IA00XB
Indukcinė kaitlentė AEG 5000 serija "Hob2Hood®" TN64IA00XB
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Kolekcija | "Hob2Hood®" |
| Modelis | TN64IA00XB |
| Plotis | 56 cm, 678 mm. |
| Gylis | 49 cm |
| Aukštis | 4.6 cm, 125 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 10.6 kg, 11.0685 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm, 180mm, 145mm, 210mm |
| Kaitviečių galia | 1800/2800W, 1800/2800W, 1400/2500W, 2300/3700W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Automatinis įkaitinimas, Booster, Vaikų sauga, Pajungimo galios reguliavimas, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Taip |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | 5000 serijos indukcinė kaitlentė su "PowerBoost" įkaista dvigubai sparčiau nei elektrinė kaitlentė. Funkcija "Hob2Hood®" susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepajudinant nė piršto. Atskirų jutiklinių valdiklių naudotojo sąsaja galite individualiai kontroliuoti kiekvieną kaitvietę. Integruotąjį kaitlentės laikmatį galima nustatyti iki valandos - praėjus nustatytam laikui kaitlentė automatiškai išsijungs |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |