- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė AEG 3000 serija Domino IKB32300CB
Indukcinė kaitlentė AEG 3000 serija Domino IKB32300CB
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Kolekcija | Domino |
| Modelis | IKB32300CB |
| Plotis | 29.0 cm, 388 mm. |
| Gylis | 49.0 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | 5.5 kg, 6.1 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 2 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm x 2 |
| Kaitviečių galia | 1800/2500W x 2 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Booster, Laikmatis, Garso išjungimas, Vaikų sauga, Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |