Laisvai pastatoma indaplovė BOSCH SPS4EKI24E
Laisvai pastatoma indaplovė BOSCH SPS4EKI24E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Durų spalva | Nerūdijantis plienas |
| Kojų aukštis | 2 cm |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Vidaus medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Produkto dydis | Plonas (45 cm) |
| Jungties medžiaga | Schuko |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Automatinis durų atidarymas | Taip |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 59 kWh |
| Kaitlentės prijungta apkrova (elektrinė) | 2400 W |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 8,9 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Ūgis | 845 mm |
| Svoris | 40,6 kg |
| Kabelio ilgis | 1,75 m |
| Gylis | 600 mm |
| Plotis | 450 mm |
| Stalviršio storis | 30 mm |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Išleidimo žarnos ilgis | 2,05 m |
| Svoris su įspaudu | 42 kg |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Programų skaičius | 6 |
| Indų plovimo programos | Eko, Vieną valandą, Mėgstamiausias, Puodai, Automatinis 45–65 °C, Tyli 50°C temperatūra |
| Indų komplektų skaičius | 10 vietų komplektų |
| Ciklo laikas | 189 min. |
| Uždelsimo laikas | 24 val. |
| Pradžios atidėjimas | Taip |
| Įspėjimai | Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. Būkite atsargūs perkeldami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. |