- Prekė sandelyje
Indaplovė Electrolux ESF2400OW
Indaplovė Electrolux ESF2400OW
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | ESF2400OW |
| Plotis | 55 cm, 500 mm. |
| Gylis | 50 cm |
| Aukštis | 43.8 cm, 438 mm. |
| Svoris | 19.85 kg, 22.3 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Vandens sąnaudos ciklui | 6.5 l |
| Indų komplektų skaičius | 6 |
| Indaplovės tipas | Laisvai pastatoma |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 52 dB. Programos "eco" trukmė- 230 min |
| Programų skaičius | 6 |
| Plovimo programos | Greitas plovimas, Intensyvus plovimas, Eco programa, Stikliniams indams, Normali programa |
| Indikatoriai | Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius, Ciklo pabaigos indikatorius |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Automatinis atsidarymas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Vakarėlio programa vos per 20 min išplaus indus tarp valgių. Indus visuomet išplausite nepriekaištingai, nesvarbu, ką plaunate. Pasirinkite bet kurią iš 6 programų |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |