Indaplovė ELECTROLUX ESA47210SW
Indaplovė ELECTROLUX ESA47210SW
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Durų spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Valdymo skydelio spalva | Balta |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,9 l |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,94 kWh |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 94 kWh |
| Gylis | 620 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Ūgis | 850 mm |
| Svoris | 42 kg |
| Džiovinimo sistema | Oro džiovinimas |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Įjungto režimo trukmė | 1 min. |
| Ciklo laikas | 240 min. |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Skalbimo programų skaičius | 8 |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Įspėjimai | Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. Būkite atsargūs perkeldami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2107582 |