Indaplovė BOSCH SMS8ECI02E
Indaplovė BOSCH SMS8ECI02E









Indaplovė BOSCH SMS8ECI02E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Durų spalva | Šlifuotas plienas su apsauga nuo pirštų atspaudų |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 54 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 84,5 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Svoris | 51,7 kg |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Triukšmo lygis | 42 dB(A) re 1pW |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Džiovinimo sistema | Efektyvus džiovinimas |
| Indų plovimo programos | Greitai 60 min., Intensyvus 70°C, Stiklas 40°C, Automatinis 45–65 °C, Išankstinis skalbimas, Eko 50°C |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Įspėjimai | Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. Būkite atsargūs perkeldami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2068953 |