Indaplovė BOSCH SMS4EVI04
Indaplovė BOSCH SMS4EVI04
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Laido ilgis | 1,7 m |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Durų spalva | Nerūdijantis plienas |
| Valdymo skydelio spalva | Sidabras |
| Paruošta individualiems poreikiams | Ne |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,7 m |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 7 litrai |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 84 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Gylis | 600 mm |
| Ūgis | 845 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Svoris | 51,5 kg |
| Stiklo apsauga | Taip |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Indų plovimo programos | Intensyvus 70°C, Mėgstamiausias, Automatinis 45–65 °C, Eko 50°C, Išankstinis skalavimas |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Skalbimo programų skaičius | 7 |
| Ciklo laikas | 235 min. |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Ypač sausas | Ne |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 2 cm |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Įspėjimai | Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. Būkite atsargūs judindami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1697091 |