Integruojama indaplovė BOSCH SPV4EMX61E
Integruojama indaplovė BOSCH SPV4EMX61E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Produkto dydis | Plonas (45 cm) |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Taip |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Stalčius |
| Išleidimo žarnos ilgis | 2,05 m |
| Stalo įrankių krepšelio tipas | Bosch Vario3 |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Valdymo skydelio spalva | Nerūdijantis plienas |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Vidaus medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 67 kWh |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,674 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 6,7 l |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 2 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Montavimo skyriaus plotis | 45 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Gylis | 550 mm |
| Ūgis | 815 mm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115,5 cm |
| Svoris | 29,6 kg |
| Plotis | 448 mm |
| Indų plovimo programos | Vieną valandą, Mėgstamiausias, Puodai, Eko, Automatinis 45–65 °C, Tyli 50°C temperatūra |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 10 vietų komplektų |
| Ciklo laikas | 256 min. |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Triukšmo lygis | 45 dB |
| Papildomos funkcijos | Nuotolinis paleidimas, Intensyvi zona, SpeedPerfect Plus, MachineCare |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Automatinis durų atidarymas | Taip |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Taip |
| Įspėjimai | Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. |