Integruojama indaplovė BOSCH SMV4HVX07E
Integruojama indaplovė BOSCH SMV4HVX07E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Vandens užpildymas | Karšta, Šalta |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 85 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Dabartinis | 10 A |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Plotis | 598 mm |
| Svoris | 33,6 kg |
| Ūgis | 815 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Apsauga nuo perpildymo | Ne |
| Temperatūra (maks.) | 65 °C |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Automatinis durų atidarymas | Ne |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo pultas | Taip |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Vaikų užraktas | Ne |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2068957 |