-
−3%
Integruojama indaplovė BOSCH SMV4EVX11E
Integruojama indaplovė BOSCH SMV4EVX11E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Vandens užpildymas | Karšta, Šalta |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B. |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 65 kWh |
| Gylis | 550 mm |
| Ūgis | 815 mm |
| Svoris | 34,4 kg |
| Plotis | 598 mm |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Temperatūra (maks.) | 65 °C |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Automatinis durų atidarymas | Taip |
| Įspėjimai | Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2068958 |