Įmontuojama indaplovė BOSCH SMV25AX07F
Įmontuojama indaplovė BOSCH SMV25AX07F
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Ne |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Vonios medžiaga | Plastikas / Nerūdijantis plienas |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 / 60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 92 kWh |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 1,02 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (paliktas įjungtas) | 0,5 W |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 10,5 l |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Gylis | 670 mm |
| Plotis | 598 mm |
| Svoris | 36,4 kg |
| Ūgis | 875 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Stiklo apsauga | Taip |
| Indų plovimo programos | Greitai, Stiklas 40°C, Biografija, Puodai, Automatinis 45–65 °C |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 5 |
| Indų komplektų skaičius | 12 vietų komplektų |
| Maksimali karšto vandens tiekimo temperatūra | 60 °C |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Įjungto režimo trukmė | 0 min. |
| Ypač sausas | Taip |
| Apkrovos jutiklis | Taip |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Ciklo laikas | 270 min. |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 9 val. |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Zirzeklis | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Ne |
| Salono apšvietimas | Ne |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Taip |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 6 cm |
| Nuimamas viršus | Ne |
| Momentinis kaitinimo elementas | Taip |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1975597 |