-
−2%
Electrolux EEM43200L Pilnai įmontuota 10 stalčių E
Electrolux EEM43200L Pilnai įmontuota 10 stalčių E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens užpildymas | Karšta, Šalta |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Paruošta individualiems poreikiams | Ne |
| Produkto dydis | Plonas (45 cm) |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 75 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,754 kWh |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,9 l |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 82 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 90 cm |
| Montavimo skyriaus plotis | 45 cm |
| Pakuotės svoris | 35,3 kg |
| Ūgis | 818 mm |
| Pakuotės plotis | 490 mm |
| Pakuotės gylis | 685 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Plotis | 446 mm |
| Svoris | 33,9 kg |
| Pakuotės aukštis | 870 mm |
| Indų plovimo programos | 90 min. 60 °C, 160 min. 60 °C, Greitai, 60 min. 60°C, Eko 50°C |
| Ciklo laikas | 240 min. |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 60 °C |
| Inverterio technologija | Taip |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 8 |
| Indų komplektų skaičius | 10 vietų komplektų |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Stiklo apsauga | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Automatinis durų atidarymas | Taip |
| Įspėjimai | Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. |