Electrolux EEA727200L indaplovė Pilnai įmontuojama 13 stalčių
Electrolux EEA727200L indaplovė Pilnai įmontuojama 13 stalčių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Reguliuojamas krepšelių išdėstymas | Viršutinė, Žemutinis |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Valdymo skydelio spalva | Balta |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,921 kWh |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,9 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 94 kWh |
| Svoris | 33,2 kg |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Ūgis | 818 mm |
| Plotis | 596 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 88 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 82 cm |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Indų plovimo programos | Eko, Nuplaukite, 90 min. 60 °C, Automatinis, Greitai, 30 min. 60 °C |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 3 val. |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Džiovinimo sistema | Oro džiovinimas |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 2 |
| Ciklo laikas | 240 min. |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Įspėjimai | Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. |