-
−3%
Bosch Serie 4 SMV4HTX03E indaplovė Pilnai įmontuojama 13 stalčių D
Bosch Serie 4 SMV4HTX03E indaplovė Pilnai įmontuojama 13 stalčių D
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Valdymo skydelio spalva | Nerūdijantis plienas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 84 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,84 kWh |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Pasirinktinio skydelio svoris (min.) | 2,5 kg |
| Individualaus skydelio svoris (maks.) | 8,5 kg |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Plotis | 598 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Ūgis | 815 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis | 87,5 cm |
| Svoris | 32,9 kg |
| Atidėtas paleidimas (min.) | 24 val. |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Indų plovimo programos | Intensyvus 70°C, Automatinis 45–65 °C, 60 min. 65 °C, Eko 50°C, Mėgstamiausias, Tyli 50°C |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Ypač sausas | Taip |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Ciklo laikas | 270 min. |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Taip |
| Savaime išsivalantis filtras | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Salono apšvietimas | Ne |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Vaikų užraktas | Ne |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 6 cm |
| Įspėjimai | Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1450848 |