Bosch Serie 4 SMS4HVW14E indaplovė, laisvai pastatoma, 14 vietų, C
Bosch Serie 4 SMS4HVW14E indaplovė, laisvai pastatoma, 14 vietų, C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Apatinis krepšelis | Sulankstomas |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Reguliuojamas krepšelių išdėstymas | Viršutinė |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Paruošta individualiems poreikiams | Ne |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Konkretaus prekės ženklo vonios medžiaga | Polinox |
| Viršutinis krepšelis | Sulankstomas |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Durų spalva | Balta |
| Valdymo skydelio spalva | Balta |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo indeksas (EEI) | 43,9 |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,747 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 75 kWh |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115,5 cm |
| Svoris | 50 kg |
| Ūgis | 845 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Indų plovimo programos | Intensyvus 70°C, Tyli 50°C, Automatinis 45–60 °C, Greitas 65°C, Automatinis 45–65 °C, Eko 50°C, Higiena+, Išankstinis skalavimas, Mėgstamiausias |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Ypač sausas | Taip |
| Remontuojamumo indeksas | 8.8 |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Ciklo laikas | 295 min. |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Džiovinimo efektyvumas | C |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Atidėtas paleidimas (min.) | 1 val. |
| Stiklo apsauga | Taip |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Atsisiunčiamos papildomos programos | Taip |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Savaime išsivalantis filtras | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 2 cm |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Programėlių funkcijos | Nuotolinė diagnostika, nuotolinis paleidimas |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Įspėjimai | Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Būkite atsargūs judindami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. |
| „Bosch“ technologijos (indų plovimas) | VarioDrawer, Tyla pagal pareikalavimą, Rackmatic®, „VarioFlex“ krepšeliai, „EcoSilence“ pavara, Ypač sausas, „SpeedPerfect Plus“, Higiena+ |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2218720 |