Bosch Serie 4 SMS4EKI06E indaplovė Laisvai pastatoma 13 vietų B
Bosch Serie 4 SMS4EKI06E indaplovė Laisvai pastatoma 13 vietų B
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuimamas stalo įrankių krepšelis | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Paruošta individualiems poreikiams | Ne |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Krepšelių skaičius | 2 krepšeliai |
| Ekrano tipas | LCD |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandens užpildymas | Šalta |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda, Nerūdijančio plieno |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Vonios medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Durų spalva | Nerūdijantis plienas |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 64 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,64 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Prijungta apkrova (maks.) | 2400 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B. |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115,5 cm |
| Gylis | 600 mm |
| Ūgis | 845 mm |
| Svoris | 51,1 kg |
| Plotis | 600 mm |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Tabletės ploviklio funkcija | Taip |
| Ciklo laikas | 215 min. |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis / Džiovinimo asistentas |
| Indų plovimo programos | 60 min. 65 °C, Tyli 50°C, Automatinis 45–60 °C, Mėgstamiausias, Eko 50°C |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Integruotas laikmatis | Taip |
| Triukšmo lygis | 42 dB |
| Apsauga nuo perpildymo | Ne |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Automatinis durų atidarymas | Taip |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Automatinis ploviklio aptikimas | Taip |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Įspėjimai | Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Būkite atsargūs judindami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. |
| „Bosch“ technologijos (indų plovimas) | Efektyvus džiovinimas |