Bosch Serie 2 SMS25GI09F indaplovė Laisvai pastatoma, 12 vietų, E
Bosch Serie 2 SMS25GI09F indaplovė Laisvai pastatoma, 12 vietų, E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Durų spalva | Nerūdijantis plienas |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Paruošta individualiems poreikiams | Ne |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 92 kWh |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,5 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,92 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Svoris | 50,4 kg |
| Gylis | 600 mm |
| Ūgis | 845 mm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115,5 cm |
| Plotis | 600 mm |
| Atidėtas paleidimas (min.) | 1 val. |
| Remontuojamumo indeksas | 8.1 |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| Ciklo laikas | 210 min. |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Ypač sausas | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Indų plovimo programos | Intensyvus 70°C, 60 min. 65 °C, Automatinis 45–65 °C, Eko 50°C, Išankstinis skalavimas |
| Indų komplektų skaičius | 12 vietų komplektų |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 5 |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Salono apšvietimas | Ne |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Automatinis durų atidarymas | Ne |
| Savaime išsivalantis filtras | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 2 cm |
| Nuimamas viršus | Taip |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Ne |
| Automatinis ploviklio aptikimas | Taip |
| Įspėjimai | Būkite atsargūs judindami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1991363 |