„Bosch Serie 2 SMI2ITS09E“ indaplovė, pusiau įmontuojama, 13 vietų, E
„Bosch Serie 2 SMI2ITS09E“ indaplovė, pusiau įmontuojama, 13 vietų, E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Įleidimo žarnos ilgis | 0,165 m |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,75 m |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Prietaiso išdėstymas | Pusiau įmontuojamas |
| Valdymo skydelio spalva | Nerūdijantis plienas |
| Kaitlentės prijungta apkrova (elektrinė) | 2400 W |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 94 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Dažnis | 50–60 Hz |
| Įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,937 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,5 l |
| Gylis | 573 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Plotis | 598 mm |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Svoris | 33,8 kg |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Ūgis | 815 mm |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Džiovinimo sistema | Natūralus |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Ypač sausas | Taip |
| Indų plovimo programos | Vieną valandą, Mėgstamiausias, Eko 50 ºC, Intensyvus 70°C, Automatinis 45–65 °C |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Likusio laiko indikatorius | Taip |
| Valymo funkcija | Taip |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Stiklo apsauga | Taip |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1995019 |