Beko BDFN26531W Laisvai pastatoma indaplovė 15 stalčių, 60 cm balta
Beko BDFN26531W Laisvai pastatoma indaplovė 15 stalčių, 60 cm balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ekrano tipas | LED |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Durų spalva | Balta |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Paruošta individualiems poreikiams | Ne |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,9 l |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,861 kWh |
| Plotis | 598 mm |
| Ūgis | 850 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Svoris | 51,2 kg |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Džiovinimo sistema | Oro džiovinimas |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Indų plovimo programos | Intensyvus 70 ºC, Greitas ir blizgus, Subtilus, Eko 50 ºC, Mini Automatinis |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 15 vietų komplektų |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Apsauga nuo potvynių | Taip |
| „SteamGloss“ funkcija | Taip |
| Laiko uždelsimo funkcija | Taip |
| Savaiminio džiovinimo funkcija | Taip |
| Klavišų užrakinimo funkcija | Taip |
| Intensyvi higiena | Taip |
| Įspėjimai | Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. |