- Prekė sandelyje
Kokteilių plaktuvas Nutribullet NB907R, raudona sp.
Kokteilių plaktuvas Nutribullet NB907R, raudona sp.
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | NUTRIBULLET, Nutribullet |
| Modelis | NB907R |
| Svoris | 2.2 kg, 2.98 kg. |
| Spalva | Raudona sp |
| Talpa | 0.9 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Metalas |
| Galia | 900 W |
| Greičių skaičius | 1 |
| Bepakopis greičio valdymas | Ne |
| Intuityvus greičio valdymas | Ne |
| Turbo režimas | Ne |
| Indų skaičius | 2 |
| Pulsinis režimas | Ne |
| Galima plauti indaplovėje | Plaunamos atskiros detalės |
| Komplektacija | Dangtelis, Peilis (1 vnt.), Maišymo indas (2 vnt.), Prietaisas |
| Ledo smulkintuvas | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Matmenys: 200 x 300 x 500 mm. 2 dubenėliai: 700 ml ir 900 ml |
| Ilgis | 262 mm. |
| Plotis | 363 mm. |
| Aukštis | 148 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |