- Prekė sandėlyje
Kokteilių plaktuvas Electrolux E6VB1-8ST, juoda/pilka
Kokteilių plaktuvas Electrolux E6VB1-8ST, juoda/pilka
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | Explore 6 |
| Modelis | E6VB1-8ST |
| Ilgis | 204 mm, 412 mm. |
| Svoris | 4.92 kg, 6.36 kg. |
| Spalva | Juoda sp., Pilka sp |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Galia | 1400 W |
| Greičių skaičius | 3 |
| Bepakopis greičio valdymas | Taip |
| Intuityvus greičio valdymas | Taip |
| Antgalių skaičius | 1 |
| Turbo režimas | Taip |
| Indų skaičius | 2 |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Laido ilgis | 1 m |
| Galima plauti indaplovėje | Plaunamos atskiros detalės |
| Komplektacija | Gertuvė, Vakuuminis antgalis, Indas, Adapteris su ledo smulkintuvo peiliukais |
| Ledo smulkintuvas | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Matavimo indas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | 6 nerūdijančio plieno peiliukai pagerina produktų maisymą. Pasiekiama vientisesnė ir glotnesnė tekstūra. Vakuuminė technologija neleidžia oksiduotis produktams tiek plakimo metu tiek po jo. Apsaugomas vitaminas C bei antioksidantai. Plakite koktelius tiesiai gertuvėje, kurią galite pasiimti su savimi. Plakite tobulus kokteilius, spriubas ar net smulkinkite ledą naudodami automatines funkcijas. |
| Plotis | 330 mm. |
| Aukštis | 342 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |