- Prekė sandelyje
Kokteilinė BOSCH MMB6141B
Kokteilinė BOSCH MMB6141B



Kokteilinė BOSCH MMB6141B
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | MMB6141B |
| Spalva | Juoda sp |
| Talpa | 1.5 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Metalas |
| Galia | 1200 W |
| Greičių skaičius | 2 |
| Bepakopis greičio valdymas | Ne |
| Indų skaičius | 1 |
| Pulsinis režimas | Ne |
| Laido ilgis | 1 m |
| Maksimalus sūkių dažnis per minutę | 30000 rpm |
| Komplektacija | Maišymo indas (1 vnt.), Kokteilinė |
| Ledo smulkintuvas | Taip |
| Triukšmo lygis | 80 dB |
| Belaidis | Ne |
| Matavimo indas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Matmenys 410×230×195 mm |
| Svoris | 3.492 kg. |
| Ilgis | 395 mm. |
| Plotis | 288 mm. |
| Aukštis | 305 mm. |
| Pagaminimo šalis | FI |