- Prekė sandelyje
Kaitlentė Beko HIC64401
Kaitlentė Beko HIC64401



Kaitlentė Beko HIC64401
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | HIC64401 |
| Plotis | 58 cm, 655 mm. |
| Gylis | 51 cm |
| Aukštis | 5.5 cm, 125 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Galia | 6800 W |
| Svoris | 7.8 kg, 12 kg. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Laikmatis | Ne |
| Rėmelis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | 6 reguliuojami galingumai |
| Ilgis | 655 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |