- Prekė sandelyje
Elektrinė kaitlentė ELECTROLUX EHF6342XOK
Elektrinė kaitlentė ELECTROLUX EHF6342XOK
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | 300 serija |
| Modelis | EHF6342XOK |
| Plotis | 57.6 cm, 678 mm. |
| Gylis | 51.6 cm |
| Aukštis | 3.8 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 6300 W |
| Svoris | 7.52 kg, 8.4 kg. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 120/210mm, 145mm, 120/180mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 750/2200W, 1200W, 700/1700mm, 1200W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | Garsinis signalas, Automatinis įkaitimas, Vaikų saugos funkcija, Valdiklių užrakinimo funkcija, Minutinis laikmatis, Likutinės šilumos indikatorius, Stop + Go funkcija, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Taip |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Naudojant funkciją "Stop+Go", vienu palietimu gaminimo procesas pristabdomas, o paskui vėl paleidžiamas, išlaikant tuos pačius nustatymus. Patogiam valdymui naudokite laikmatį. Gaminimo laikui pasibaigus, jis automatiškai išjungia kaitlentę, pranešdamas Jums apie tai garso signalu. Visada tiksliai žinosite, kurios kaitvietės vis dar karštos. Tai parodo likusio karščio indikatoriai |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |