- Prekė sandelyje
Elektrinė kaitlentė Electrolux 300 serija EHF6232FOK
Elektrinė kaitlentė Electrolux 300 serija EHF6232FOK
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | 300 serija |
| Modelis | EHF6232FOK |
| Plotis | 59 cm, 678 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 3.8 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 5700 W |
| Svoris | 7.73 kg, 8.6 kg. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 3 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm, 145mm, 145/210/270mm |
| Kaitviečių galia | 1700W, 1200W, 1000/1800/2400W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | Garsinis signalas, Vaikų saugos užraktas, Likutinės šilumos indikatorius |
| Laikmatis | Ne |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Visada tiksliai žinosite, kurios kaitvietės vis dar karštos. Tai parodo likusio karščio indikatoriai. Šioje kaitlentėje yra apsauginis užraktas, kuris neleidžia Jūsų vaikams netyčia įjungti kurios nors kaitvietės. Nustatykite jį vienu palietimu. Dėl kintamo dydžio kaitvietės galėsite efektyviai gaminti su itin dideliais prikaistuviais |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |