- Prekė sandelyje
Įmontuojama indaplovė Gorenje GV520E11
Įmontuojama indaplovė Gorenje GV520E11



Įmontuojama indaplovė Gorenje GV520E11
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Modelis | GV520E11 |
| Plotis | 44.8 cm, 495 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.5 cm, 890 mm. |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5 l |
| Indų komplektų skaičius | 11 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | E |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | E |
| Triukšmo lygis | 47 dB |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Svoris | 37.858 kg. |
| Ilgis | 645 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |