- Prekė sandėlyje
Integruojama indaplovė ELECTROLUX EES48401L
Integruojama indaplovė ELECTROLUX EES48401L
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Built-in display | Yes |
| Display type | LED |
| Control panel colour | White |
| Control type | Button |
| Number of baskets | 2 basket(s) |
| Energy efficiency class | C |
| Fuse | 10 A |
| Water consumption per cycle | 10.5 L |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power consumption (left-on) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption per 100 cycles | 75 kWh |
| Width | 600 mm |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Noise level | 44 dB |
| Automatic programs | Yes |
| Noise emission class | B |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Salt indicator | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1310476 |