- Prekė sandelyje
BOSCH SMH4HVX11E įmontuojama indaplovė, pilnai integruojama, 60 cm, Vario slankiojantys vyriai
BOSCH SMH4HVX11E įmontuojama indaplovė, pilnai integruojama, 60 cm, Vario slankiojantys vyriai
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Upper basket adjustable height levels | 3 |
| Vario sliding hinges | Yes |
| Plinth adjustment | Horizontally and vertically |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Engine type | EcoSilence Drive |
| Door colour | Not applicable |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Cord length | 1.75 m |
| Built-in display | Yes |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Tub material | Stainless steel |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Custom panel-ready | Yes |
| Control type | Buttons |
| Outlet hose length | 1.9 m |
| Cutlery compartment type | Drawer |
| Energy consumption per 100 cycles | 75 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy consumption per cycle | 0.747 kWh |
| Energy efficiency class | C |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Depth with door open | 115 cm |
| Weight | 33.8 kg |
| Width | 598 mm |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment width | 60.8 cm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Depth | 550 mm |
| Noise emission class | C |
| SpeedPerfect Plus | Yes |
| HalfLoad | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Dishwashing programs | Eco, Favourite, Machine Care, Auto 45-65 ºC, Pots, Quiet 50°C |
| Extra dry | Yes |
| Automatic programs | Yes |
| AquaSensor function | Yes |
| Noise level | 46 dB |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Drying system | Heat exchanger |
| Cycle time | 295 min |
| Apps supported | Bosch Home Connect |
| Remote start | Yes |
| Delay start (max) | 24 h |
| Child lock | No |
| Automatic detergent detection | Yes |
| Feet adjustment | 6 cm |
| Removable top | No |
| Adjustable feet | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Bosch technologies (dish washing) | Home Connect, Rackmatic®, Status Light |