Wiejska Zagroda pašarų ėriena su špinatais šuniukams 2 kg
Wiejska Zagroda pašarų ėriena su špinatais šuniukams 2 kg
Wiejska Zagroda pašarų ėriena su špinatais šuniukams 2 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be cukraus | Taip |
| Svoris | 2 kg |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Augimo laikotarpis |
| Be glitimo | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis |
| Papildomos funkcijos | Raumenų auginimas, Bendra sveikata, Be glitimo, Augimo laikotarpis, Be grūdų |
| Pagrindinis skonis | Ėriena |
| Be sojos | Taip |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Kategorija | Šuniui |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Baltymai | 32% |
| Žali pelenai | 8,5% |
| Riebalų kiekis | 21% |
| Žalios skaidulos | 4,5% |
| Drėgmės kiekis | 9% |