WIEJSKA ZAGRODA Kalakutiena su aviena M - sausas šunų maistas - 9kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalakutiena su aviena M - sausas šunų maistas - 9kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalakutiena su aviena M - sausas šunų maistas - 9kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Be cukraus | Taip |
| Šunų veislė | Visų vidutinio dydžio šunų veislių |
| Be glitimo | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Svoris | 9 kg |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Papildomos funkcijos | Be grūdų, Raumenų auginimas, Bendra sveikata, Be glitimo |
| Kategorija | Šuniui |
| Pagrindinis skonis | Turkija |
| Svorio diapazonas | 5–9,9 kg |
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Žali pelenai | 9,5% |
| Riebalų kiekis | 21% |
| Drėgmės kiekis | 9% |
| Baltymai | 32% |
| Žalios skaidulos | 4% |