-
−16%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Veterinarinė dieta - Royal Canin VHN Anallergenic Small Dogs yra sukurta palaikyti šunis, turinčius maisto jautrumą. 1.5 kg maišelis skirtas mažų veislių šunims ir turi ribotą ingredientų skaičių.
Savybės | |
|---|---|
| Produkto kategorija | Veterinarinė dieta |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūno veislė | Visos mažų šunų veislės |
| Svorio diapazonas | 1 kg - 1.9 kg |
| Serija | ROYAL CANIN Anallergenic |
| Gyvūno gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Svoris | 1.5 kg |
Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės svoris | 3 kg |
Mitybos faktai | |
| Jodo kiekis | 3.5 mg/kg |
| Varis | 15 mg/kg |
| Manganas | 56 mg/kg |
| Cinkas | 152 mg/kg |
| Vitaminas D3 | 1000 IU/kg |
| Riebalų kiekis | 15% |
| Žaliavų pelenai | 7.2% |
| Geležis | 42 mg/kg |
| Baltymai | 20% |
| Vitaminas A | 30500 IU/kg |
| Selenu | 0.34 mg/kg |
| Žaliavos skaidulos | 1.9% |
Įspėjimas dėl saugumo | |
|---|---|
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo normos pagal pakuotės instrukcijas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |