- Nauja
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
ZOLUX Neolife 100 yra tvirtas ir erdvus triušių narvas, sukurtas patogiam gyvenimui. Pagamintas iš aukštos kokybės metalo, plastiko ir medžio medžiagų.
Aukštis: 920 mm Plotis: 990 mm Svoris: 9 kg Laikiklių atstumas: 15 mm Gylis: 540 mm
Savybės | |
|---|---|
| Medžiaga | Metalas, Plastikas, Medis |
| Kategorija | Triušiams, Pelėms ir žiurkėms |
| Produkto spalva | Pilka |
| Produkto kategorija | Narvas |
| Įranga | Pašaras, Laiptai, Dubuo, Grindys |
| Svorio diapazonas | 5 kg - 9.9 kg |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 920 mm |
| Plotis | 990 mm |
| Svoris | 9 kg |
| Laikiklių atstumas | 15 mm |
| Gylis | 540 mm |
Saugumo įspėjimas | |
| Įspėjimai | Reguliariai tikrinkite narvo būklę dėl pažeidimų, kurie gali kelti pavojų gyvūnams. |