-
−7%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat sausas šunų maistas sukurtas visų veislių ir amžiaus šunims, orientuojantis į virškinimo sistemos palaikymą ir sveikos kūno masės išlaikymą. Maistas turi paukštienos skonį, 22% baltymų ir 7% riebalų, ir yra supakuotas 6 kg maiše.
Ypatybės | |
|---|---|
| Papildomos ypatybės | Virškinimo palaikymas, Nutukimo tendencija |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Serija | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Veislės dydis | Tinkamas visoms veislėms |
| Kategorija | Šunims |
| Svorio intervalas | 5 kg - 9.9 kg |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Augintinio amžius | Bet kuriame amžiuje |
| Augintinio gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Be glitimo | Ne |
| Produkto kategorija | Sausas maistas, Veterinarinė dieta |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80 kg) |
| Be sojos | Duomenų nėra |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Be dirbtinių spalvų | Duomenų nėra |
| Augintinio maisto skonis | Paukštiena, Jautiena |
| Be laktozės | Taip |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Nutukimo tendencija, Tinkamas virškinimas |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be konservantų | Duomenų nėra |
| Svoris | 6 kg |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Sveikos kūno masės išlaikymas, virškinimo gerinimas, bendra sveikata |
Maistingumo faktai | |
| Bruto skaidulos | 1.8% |
| Bruto pelenai | 6.2% |
| Riebalų kiekis | 7% |
| Baltymai | 22% |