-
−8%
Šunų maistas Royal Canin SHN veislės Cavalier KC 1,5 kg
Šunų maistas Royal Canin SHN veislės Cavalier KC 1,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Naminių gyvūnėlių ėdalo priedai | Vitaminas A: 30600 TV, vitaminas D3: 800 TV, E1 (geležis): 53 mg, E2 (jodas): 5,3 mg, E4 (varis): 10 mg, E5 (manganas): 69 mg, E6 (cinkas): 206 mg, E8 (selenas): 0,12 mg, L-karnitinas: 400 mg, taurinas: 3,5 g - Technologiniai priedai: pentanatrio trifosfatas: 3,5 g - Konservantai - Antioksidantai. |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Svoris | 1,5 kg |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Papildomos funkcijos | Plaukai ir oda, Bendra sveikata |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Šuniui |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Oda ir kailis |
| Šunų veislė | Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis |
| Poveikis sveikatai | Širdies, odos ir kailio |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas B5, Vitaminas B2, Vitaminas E, Vitaminas A, Vitaminas C, Vitaminas B3, Vitaminas B6, Vitaminas B12, Vitaminas B9 (folio rūgštis), Vitaminas B1, Vitaminas D3 |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Vitamino D3 kiekis | 800 TV/kg |
| Vitamino E kiekis | 800 mg/kg |
| Tiamino (vitamino B1) kiekis | 28 mg/kg |
| Žali pelenai | 5,4% |
| Seleno kiekis | 0,12 mg/kg |
| Natris | 0,3% |
| Niacino (vitamino B3) kiekis | 501,5 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 14% |
| Vitamino C kiekis | 300 mg/kg |
| Baltymai | 27% |
| Folio rūgšties (vitamino B9) kiekis | 14,2 mg/kg |
| Kalcis | 0,8% |
| Taurino kiekis | 3,5 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 2,8% |
| Vitamino B6 kiekis | 78,7 mg/kg |
| Kalio kiekis | 0,7% |
| Pantoteno rūgšties (vitamino B5) kiekis | 150,8 mg/kg |
| Fosforas | 0,5% |
| L-karnitino kiekis | 400 mg/kg |
| Riboflavino (vitamino B2) kiekis | 50,5 mg/kg |
| Geležies kiekis | 53 mg/kg |
| Mangano kiekis | 69 mg/kg |
| Vario kiekis | 10 mg/kg |
| Metabolizuojama energija (ME) | 3766 kcal/kg |
| Biotino kiekis | 3190 μg/kg |
| Vitamino A kiekis | 30600 TV/kg |
| Magnio kiekis | 0,11% |
| Cinko kiekis | 206 mg/kg |
| Jodo kiekis | 5,3 mg/kg |