Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ROYAL CANIN Puppy Mini yra sausas šunų maistas, sukurtas mažoms ir miniatiūrinėms veislėms, įskaitant Džeko Raselo terjerus ir Maltiečius. Jis suteikia subalansuotą mitybą sveikam augimui ir vystymuisi šuniukams.
Ypatybės | |
|---|---|
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Specifinės gyvūnų poreikiai | Augimo laikotarpis |
| Be konservantų | Taip |
| Pakuotės svoris | 8 kg |
| Gyvūno amžiaus etapas | Šuniukas |
| Sveikatos poveikis | Sveiki kaulai, sveikas augimas, stiprūs ir galingi dantys |
| Pakuotės tipas | Sakė |
| Gyvūno tipas | Šuo |
| Šunų veislė | Visos miniatiūrinių šunų veislės, mažų šunų veislės |
| Veislės dydis | Mažas (2-10 kg), X-Mažas (< 4kg) |
| Be sojos | Ne |
| Be glitimo | Ne |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Gyvūnų maisto skonis | Paukštiena |
| Be laktozės | Taip |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Papildomos ypatybės | Augimo laikotarpis, bendra sveikata |
| Gyvūnų veislė | Džeko Raselo terjeras, Maltietis |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Kategorija | Šunims |
| Gyvūno amžius | Šuniukas |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Pakuotės svorio diapazonas | 5 kg - 9,9 kg |
| Veislės dydis | Maža veislė 5 - 10 kg |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
Mitybos faktai | |
| Riebalų kiekis | 20% |
| Žaliavos pelenai | 7.3% |
| Baltymai | 31% |
| Žaliavos skaidulos | 1.5% |