Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ROYAL CANIN Suaugusių Vidutinio Dydžio sausas maistas yra specialiai sukurtas vidutinio dydžio suaugusiems šunims, sveriantiems nuo 2 iki 4,9 kilogramų.
Svoris: 4 kilogramai. Mitybos faktai: žaliųjų pelenų kiekis - 6,2%, baltymų kiekis - 25%, žaliųjų skaidulų kiekis - 1,6%, riebalų kiekis - 14%.
Savybės | |
|---|---|
| Be sojos | Taip |
| Be glitimo | Ne |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Šunų veislė | Visos vidutinio dydžio šunų veislės |
| Pakuotės tipas | Sakė |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Naminių gyvūnų specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Svoris | 4 kg |
| Naminių gyvūnų amžius | Suaugęs |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2 kg - 4,9 kg |
| Kuponai Royal Canin | Nuolaida 30 zł |
| Serija | ROYAL CANIN Dydžio Sveikatos Mityba |
| Veislės dydis | Vidutinė veislė 10 - 25 kg |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Kategorija | Šunims |
| Papildomos savybės | Raumenų vystymasis |
Mitybos faktai | |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 6,2% |
| Baltymų kiekis | 25% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 1,6% |
| Riebalų kiekis | 14% |