-
−11%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims (5-10 kg), padedantis išlaikyti sveiką svorį.
Savybės | |
|---|---|
| Be glitimo | Ne |
| Dozavimo forma | Kišeninis |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pakuotės tipas | Sakė |
| Šunų veislė | Visos miniatiūrinių ir mažų veislių |
| Be sojos | Ne |
| Specifiniai poreikiai | Padeda išlaikyti sveiką svorį |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Svoris | 2 kg |
| Papildomos savybės | Be specialių poreikių |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Amžius | Suaugęs |
| Kategorija | Šunims |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Veislės dydis | Maža veislė 5 - 10 kg |
| Svorio diapazonas | 2 kg - 4,9 kg |
Mitybos faktai | |
| Baltymai | 27% |
| Bruto pelenai | 6.8% |
| Bruto skaidulos | 1.7% |
| Riebalai | 16% |