-
−5%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Royal Canin SHN Suaugusių Mažų Veislių sauso maisto šunims formulė yra sukurta mažų veislių šunims, turintiems specifinių mitybos poreikių. 2 kg maišelyje yra paukštiena kaip pagrindinis baltymų šaltinis, kuris padeda palaikyti sveiką virškinimą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Šunų veislė | Mažos veislės šunys |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Svoris | 2 kg |
| Dozavimo forma | Sausas |
| Naminių gyvūnų specifiniai poreikiai | Tinkamas virškinimas, Dantys |
| Produkto kategorija | Sausas maistas, Veterinarinė dieta |
| Naminių gyvūnų amžius | Suaugęs |
| Serija | ROYAL CANIN Veterinarinė |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2 kg - 4.9 kg |
| Veislės dydis | Maža veislė 5 - 10 kg |
| Papildomos ypatybės | Dantų, Virškinimo palaikymas |
Mitybos faktai | |
| Bruto pelenai | 7.5% |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Bruto skaidulos | 1.5% |
| Baltymai | 25% |