-
−7%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ROYAL CANIN Mini Exigent yra sausas šunų maistas, sukurtas išrankiems mažų veislių šunims, sveriantiems 5-10 kg, su vištiena kaip pagrindiniu skoniu. Jis tinka suaugusiems ir senyviems šunims, teikiant būtinus vitaminus ir antioksidantus bendrai sveikatai palaikyti.
Ypatybės | |
|---|---|
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Kategorija | Šunims |
| Pakuotės svorio diapazonas | 1 kg - 1.9 kg |
| Veislės dydis | Mažų veislių 5 - 10 kg |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Šunų veislės | Maltiečių, Vakarų Highlando baltasis terjeras, Miniatiūrinis špicai |
| Papildomos ypatybės | Tinka senyviems, bendrai sveikatai |
| Šuns amžius | Suaugęs, Senyvas |
| Serija | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Įtraukti vitaminai | Vitaminas E, Vitaminas D3 |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Šuns gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Šunų maisto skonis | Daržovių |
| Pakuotės svoris | 1 vnt./1 kg |
| | |
Maistingumo faktai | |
| Jodo kiekis | 39 mg/kg |
| Vitaminas A | 29500 IU/kg |
| Cinko kiekis | 133 mg/kg |
| Žaliava | 4.8% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 2.6% |
| Geležies kiekis | 38 mg/kg |
| Baltymų kiekis | 30% |
| Manganas | 50 mg/kg |
| Varis | 12 mg/kg |
| Vitaminas D3 | 800 IU/kg |
| Riebalų kiekis | 22% |
| Seleno kiekis | 0.08 mg/kg |