Royal Canin Yorkshire Aging 8+ - sausas maistas vyresniems šunims - 3kg
Royal Canin Yorkshire Aging 8+ - sausas maistas vyresniems šunims - 3kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Svoris | 3 kg |
| Pakuotės tipas | Maišas, Maišas |
| Augintinio gyvenimo etapas | Suaugusiems (vyresniems nei 8 metų) |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Tinkamas virškinimas |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Poveikis sveikatai | Virškinimo priežiūra, oda ir kailis |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Šunų veislė | Jorkšyro terjeras |
| Kategorija | Šuniui |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Jorkšyro terjeras |
| Papildomos funkcijos | Plaukai ir oda, Senjorams |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Produkto tipas | Sausas maistas |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Augintinio amžius | Vyresnysis |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Kad maistas neužterštų, įsitikinkite, kad šuns dubuo visada švarus. |
| Kalcis | 0,7% |
| Vario kiekis | 15 mg/kg |
| Seleno kiekis | 0,09 mg/kg |
| Magnio kiekis | 0,09% |
| Kalio kiekis | 0,7% |
| Žalios skaidulos | 2,9% |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas A, vitaminas D3, vitaminas E |
| Be konservantų | Ne |
| Riebalų kiekis | 18% |
| Geležies kiekis | 43 mg/kg |
| Sieros kiekis | 0,4% |
| Fosforas | 0,53% |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Jodo kiekis | 4,3 mg/kg |
| Žali pelenai | 5,4% |
| Mangano kiekis | 55 mg/kg |
| Cinko kiekis | 165 mg/kg |
| Baltymai | 29% |
| Natris | 0,3% |