ROYAL CANIN Medium Sterilizuotas sausas šunų maistas - 3 kg
ROYAL CANIN Medium Sterilizuotas sausas šunų maistas - 3 kg










ROYAL CANIN Medium Sterilizuotas sausas šunų maistas - 3 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Papildomos funkcijos | Sterilizacija |
| Kategorija | Šuniui |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Be sojos | N |
| Veislės dydis | Vidutinis (11–25 kg) |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena, Kukurūzai |
| Be glitimo | Ne |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Sterilizuota, Polinkis į antsvorį |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Be dirbtinių priedų | Nėra duomenų |
| Be konservantų | Ne |
| Svoris | 3 kg |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Kad maistas neužterštų, įsitikinkite, kad šuns dubuo visada švarus. |
| Žali pelenai | 4,9% |
| Baltymai | 28% |
| Riebalų kiekis | 13% |
| Žalios skaidulos | 6,4% |