ROYAL CANIN SHN Mini Puppy padaže - šlapias šuniukų maistas - 12X85g
ROYAL CANIN SHN Mini Puppy padaže - šlapias šuniukų maistas - 12X85g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dozavimo forma | Kietas |
| Tinka | Šuo |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Nėra duomenų |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Svoris | 12 x 85 g |
| Augintinio gyvenimo etapas | Šuniukas |
| Pakuotės tipas | Pakelis |
| Šunų veislė | Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis, Pomeranijos špicas Mini pudelis, Mopsas, Maltiečių kalba, Taksas Miniatiūrinis taksas, Šicu, Jorkšyro terjeras, Čihuahua |
| Veislės dydis | Mažas (iki 5 kg), Mini (5–10 kg) |
| Papildomos funkcijos | Augimo laikotarpis |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Produkto kategorija | Šlapias maistas |
| Kategorija | Šuniui |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Įspėjimai | Neskirta vartoti žmonėms., Suvartoti iki galiojimo pabaigos datos., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. |
| Baltymai | 8% |
| Geležies kiekis | 5 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 6% |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas D3, Vitaminas E |
| Vario kiekis | 2,4 mg/kg |
| Be glitimo | Ne |
| Be konservantų | Nėra duomenų |
| Be cukraus | Ne |
| Žalios skaidulos | 1% |
| Žali pelenai | 2% |
| Jodo kiekis | 0,3 mg/kg |
| Mangano kiekis | 1,5 mg/kg |
| Cinko kiekis | 16 mg/kg |
| Drėgmės kiekis | 79% |
| Be sojos | Nėra duomenų |
| Be dirbtinių dažiklių | Nėra duomenų |