-
−1%
ROYAL CANIN SHN Medium Adult padaže - šlapias maistas suaugusiems šunims - 10x140g
ROYAL CANIN SHN Medium Adult padaže - šlapias maistas suaugusiems šunims - 10x140g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Svoris | 10 x 140 g |
| Tinka | Šuo |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Pakuotės tipas | Pakelis |
| Šunų veislė | Borderkolis, Vokiečių dogas, Kokerspanielis, Biglis, Pudelis |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Veislės dydis | Vidutinis (11–25 kg) |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Nėra duomenų |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Kategorija | Šuniui |
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Produkto kategorija | Šlapias maistas |
| Įspėjimai | Suvartoti iki galiojimo pabaigos datos., Neskirta vartoti žmonėms., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. |
| Jodo kiekis | 0,26 mg/kg |
| Mangano kiekis | 1 mg/kg |
| Žali pelenai | 1,6% |
| Riebalų kiekis | 5,5% |
| Be glitimo | Ne |
| Vario kiekis | 2 mg/kg |
| Be konservantų | Nėra duomenų |
| Cinko kiekis | 10 mg/kg |
| Baltymai | 7,5% |
| Drėgmės kiekis | 81% |
| Be sojos | Nėra duomenų |
| Geležies kiekis | 3 mg/kg |
| Be cukraus | Ne |
| Žalios skaidulos | 1,1% |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas D3, Vitaminas E |
| Be dirbtinių dažiklių | Nėra duomenų |