








Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Pakuotės tipas | Pakelis |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Svoris | 12 x 85 g |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata, oda ir kailis |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Mėsa |
| Šunų veislė | Šicu |
| Produkto kategorija | Šlapias maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Produkto tipas | Šlapias maistas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Šicu |
| Įspėjimai | Neskirta vartoti žmonėms., Suvartoti iki galiojimo pabaigos datos., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. |
| Žali pelenai | 1,9% |
| Mangano kiekis | 43 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 5,5% |
| Žalios skaidulos | 1% |
| Cinko kiekis | 43 mg/kg |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas D3, Vitaminas E |
| Baltymai | 8,5% |
| Vitamino D3 kiekis | 200 TV/kg |
| Vario kiekis | 2,6 mg/kg |
| Geležies kiekis | 14 mg/kg |