-
−8%
Royal Canin Pudelis Suaugęs 1,5 kg
Royal Canin Pudelis Suaugęs 1,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas B1, Vitaminas D3, Vitaminas A, Vitaminas B12, Vitaminas B5, Vitaminas C, Vitaminas H (biotinas), Vitaminas B3, Vitaminas B2, Vitaminas E, Vitaminas B6, Vitaminas B9 (folio rūgštis) |
| Veislės dydis | Mini (5–10 kg), Labai mažas (< 4 kg) |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Šuniui |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Pudelis |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Svoris | 1,5 kg |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Šunų veislė | Pudelis |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata, oda ir kailis |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Magnio kiekis | 0,07% |
| Cinko kiekis | 208 mg/kg |
| Vario kiekis | 15 mg/kg |
| Biotino kiekis | 3070 μg/kg |
| Jodo kiekis | 4,9 mg/kg |
| Mangano kiekis | 69 mg/kg |
| Vitamino A kiekis | 31000 TV/kg |
| Geležies kiekis | 169 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 19% |
| Seleno kiekis | 0,27 mg/kg |
| Tiamino (vitamino B1) kiekis | 27 mg/kg |
| Žali pelenai | 5,3% |
| Folio rūgšties (vitamino B9) kiekis | 13,6 mg/kg |
| Fosforas | 0,6% |
| L-karnitino kiekis | 100 mg/kg |
| Kalio kiekis | 0,7% |
| Vitamino D3 kiekis | 800 TV/kg |
| Vitamino B6 kiekis | 75,7 mg/kg |
| Kalcis | 0,8% |
| Vitamino E kiekis | 600 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 2% |
| Niacino (vitamino B3) kiekis | 482,8 mg/kg |
| Vitamino B12 kiekis | 130 μg/kg |
| Natris | 0,3% |
| Vitamino C kiekis | 300 mg/kg |
| Riboflavino (vitamino B2) kiekis | 48,6 mg/kg |
| Taurino kiekis | 2000 mg/kg |
| Pantoteno rūgšties (vitamino B5) kiekis | 145,2 mg/kg |
| Baltymai | 30% |