-
−3%
ROYAL CANIN Miniatiūrinis šnauceris Adult - sausas šunų maistas - 3 kg
ROYAL CANIN Miniatiūrinis šnauceris Adult - sausas šunų maistas - 3 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Be konservantų | Taip |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Be glitimo | Ne |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Be laktozės | Taip |
| Kategorija | Šuniui |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Be sojos | N |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Svoris | 3 kg |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Veislės dydis | Mažos šunų veislės (4–14 kg) |
| Šunų veislė | Miniatiūrinis šnauceris |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Riebalų kiekis | 12% |
| Žali pelenai | 7,6% |
| Žalios skaidulos | 2,2% |
| Baltymai | 25% |