ROYAL CANIN Mini Urinary Care - sausas šunų maistas - 3 kg
ROYAL CANIN Mini Urinary Care - sausas šunų maistas - 3 kg









ROYAL CANIN Mini Urinary Care - sausas šunų maistas - 3 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Svoris | 3 kg |
| Poveikis sveikatai | Šlapimo ir inkstų sveikata |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Šlapimo sistemos apsauga |
| Veislės dydis | Mažas (2–10 kg) |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Papildomos funkcijos | Sergantys šlapimo takai |
| Kategorija | Šuniui |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Be laktozės | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Be glitimo | Ne |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Be konservantų | Taip |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Žalios skaidulos | 2,5% |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Baltymai | 27% |